جنبش

باید روزی بیاید که همه شمشیر‌ها قلم بشود...

جنبش

باید روزی بیاید که همه شمشیر‌ها قلم بشود...

جنبش

...تا وقتی که کامل نشدی هیچ وقت حال تو خوب نمی شود تازه وقتی هم که به کمال رسیدی باوجوداین همه نا عدالتی که می بینی حالت بدتر می شود، دنیا جای راحتی نیست باید کارکنید چه حال شما خوب باشد چه خوب نباشد.
تا امام حاکم نشود هیچ چیز درست نمی شود...
ع.ن

آخرین نظرات
نویسندگان

مدیریت انبیاء

دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۳، ۰۵:۵۷ ب.ظ
بعضی ها به دنبال این هستند که بگویند : دین کارکرد سیاسی ندارند . خیلی از این افراد کارکرد سیاسی دین را منکر میشوند . بعضی ها نیز منکر نمیشوند . این بدتر از منکر شدن است ! این افراد وانمود میکنند هرگاه دین در عرصه سیاست ورود پیدا کرد ، همان وقت است که جامعه به انحطاط می رود . البته سند و مدرک هم کم ندارند ! بعد از پیامبر بزرگوار اسلام ، مدیریت دست افراد تندرو و فاسد بود که تا همین الآن نیز ادامه داشته . مثلا بگوییم : تاریخ که این همه خرابی و آلودگی داشته ، پیغمبران هم که آمدند . پس چرا اصلاح نشد ؟! پس نظام دینی به چه کار می آیند ؟! اگر مقصد پیامبران حاصل شده بود ، دولت آمریکا و دیگران حال وجود نداشت . این ها میگویند مقصد پیامبران حاصل شده است و این همه فساد در دنیا است و نتیجه میگیرند پس یعنی مقصد انبیا حاصل شده که این همه فساد در دنیا است ! خیر ! مقصد انبیا حاصل نشده است . در واقع باید گفته شود که هدف اصلی انبیاء تا به حال کم حاصل شده است .
بنابراین ما این همه فساد تاریخ را به خودشان نسبت میدهیم ، به دور شدنشان از مکتب الهی نسبت میدهیم .نه آنکه اینها را وارد مکتب الهی کنیم و بگوییم بیش از این از انبیاء ساخته نیست ! امامان ما نتوانستد آنچه را که میبایستی عمل میکردند ، انجام بدهند. بعضی افراد از این مسأله بد برداشت میکنند . امامان ما نتوانستد مأموریتشان را انجام بدهند ، نه به این معنی که نخواستند انجام بدهند ؛ به آنها اجازه نداند . این حرف باید گفته شود تا نظام و اندیشه الهی انقلاب اسلامی در افکار جهان برجسته شود . مأموریت اکنون ما ارائه اندیشه های دینی و الهی است . این مسئله ایست فوق این حرفها . مقصد انبیاء حکومت نبوده . فوق حکومت بوده . همه چیز برمیگردد به معرفت الله . هرچیزی که انبیاء دنبال آن بودند به خداشناسی ختم میشود . اگر ایمان به خدا پیدا شود تمام فضائل به دنبال آن پیدا میشود . انبیاء به دنبال این بوده اند .

۹۳/۱۱/۱۳ موافقین ۳ مخالفین ۰

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">